Kıbrıs’ın Gururu Bulut Akacan

13 Tem

By: bulut

Genel

Comments: Yorum yapılmamış

Kıbrıs’ın Gururu Bulut Akacan

Bulut Akacan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Türkiye’yi iktisadi anlamda daha refah ve güçlü bir hale getirecek projeler üzerinde yoğunlaşarak bu alanda kendinden emin adımlar atarak başarılı projelere imza atmaktadır. Ayrıca Bulut Akacan, girişimci ve çevik gençlere kendi işlerini kurmaları için gereken tüm desteği sağlamakta ve var olan kredi ve hibe programlarının genişletilmesi ve özelliklerinin arttırılması için de destek sağlamaktadır. Girişimci gençlerin kolay iş bulmaları için ve gençlerin eğitimi için yeni, parlak projeler tasarlayarak sonuç odaklı şekilde çalışmaktadır.

Bulut Akacan Kimdir ?

Bulut Akacan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin, dünya devletleri arasında güçlü, saygın, güvenilir, geleceği parlak bir durum getirmek için tüm gücü ve vizyonu ile çalışmaktadır. Genel örf, adet ve değerlere ters düşmeden Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Demokrasisini Avrupa Birliği kalite ve kriterlerine taşımak için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Cumhuriyet Anayasası ile ulu önder Atatürk’ün ilke ve devrimlerini takip ederek bireyler arasında ayrıcalıksız bir toplum yaratmak için çaba sarf etmektedir. Bulut Akacan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin gururu olarak gösterilmektedir.

Başarılı İş Adamı Bulut Akacan

Bulut Akacan, genç yaşına rağmen milyonlarca dolar ciro yapan şirketleri kurmayı başarmış ve başarı ile yönetmeye devam etmektedir. Bulut Akacan gücünü ve enerjisini ülkenin faydasına kullanacağı bir görev ile devam etmektedir. Bulut Akacan, istikrarlı bir şekilde, girdiği yoldan şaşmayarak mantıklı adımlar ile amaçlarına adım adım ulaşmaktadır. ‘’Faiz Mağdurları Yasası’’nın mimarı olan Bulut Akacan, yılmadan çalışmakta ve haksız kazanç talep edenlerin önünü kesmektedir ve de başarılı da olmuştur. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin gururu olarak tanımlanan Bulut Akacan, yaptığı kaliteli ve başarılı projeler sayesinde ülkesini refaha kavuşturmakta ve ülkenin gelişimi için gerekli projeleri de yürütmektedir.

Sidebar: